PL 62-080 LUSOWO,
ul. NOWA 9

TEL. (+48) 604-429-114
TEL. (+48) 604-485-304

E-MAIL: office@bakalarczyk.eu

GRUPA

BAKALARCZYK Grupa Projektowa, której członkowie mogą pochwalić się intensywnym kilkunastoletnim doświadczeniem w Polsce i za granicą, przy największych i najtrudniejszych realizacjach o łącznej powierzchni ponad MILION m2, liczy obecnie 41 projektantów i specjalistów z pełnymi uprawnieniami budowlanymi w odpowiednich specjalnościach. Ofertę dla Inwestorów rozszerzono o wielopoziomowe analizy przedsięwzięcia w kontekstach lokalnych i ponadlokalnych, doradztwo inwestycyjne przed zakupem nieruchomości, na etapie decyzji środowiskowej lub w fazie projektowo-realizacyjnej.
BAKALARCZYK Grupa Projektowa powstała z założeniem wygrywania jakością, stabilnością współpracy oraz konkurencyjnością gwarantowaną optymalizacją składu personalnego do zakresu i rodzaju projektu. Przełożenie planów Inwestora na język architektury, przy zachowaniu rozsądku budżetowego, jest umiejętnością popartą szeroką wiedzą, bliską współpracą z firmami budowlanymi oraz kontrolą finansową poprzez raportowanie stanu zaawansowania w kontekście przyjętego harmonogramu.

BAKALARCZYK Grupa Projektowa wykonuje projekty z branży:
- architektonicznej,
- konstrukcyjno-budowlanej,
- drogowej,
- mostowej,
- kolejowej,
- wyburzeniowej,
- telekomunikacyjnej,
- instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych,
- instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych,
oraz opracowania:
- architektury krajobrazu i zieleni,
- konserwatorskie,
- geotechniczne,
- archeologiczne,
- akustyczne,
- symulacji pożaru,
- środowiskowe,
- geodezyjne,
a także uzgodnienia w zakresie:
- ppoż,
- bhp,
- sanepid.

Download Full Premium themes - Chech Here

София Дървен материал цени

Online bookmaker Romenia bet365.ro